| O окружності центрів отворів | 100 мм |
| O отвору | 59 мм |
| Вага | 7,99 кг |
| Висота | 41 мм |
| Висота паковання | 7,5 см |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відп. | R90 homologated |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 18 мм |
| Момент затягування | 120 Н·м |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
| Ширина паковання | 24 см |
Гальмівний диск FERODO DDF1279 – це високоякісна деталь гальмівної системи, що забезпечує стабільну і безпечну зупинку автомобіля. FERODO використовує інноваційні технології, що підвищують ефективність гальмування та довговічність запчастин.
Підходить для різних моделей авто, забезпечуючи відмінну ефективність і безпеку на дорозі.
Продукція FERODO широко використовується у всьому світі, гарантуючи стабільну роботу та довговічність гальмівної системи.
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.