| Вага | 1,5 кг |
| Висота | 49 мм |
| Висота паковання | 4,4 см |
| Гальмівна система | Akebono |
| Довжина паковання | 15 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| на вісь | 4 |
| Номер WVA | 23974 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 17,8 мм |
| Ширина | 133 мм |
| Ширина паковання | 10,8 см |
Передні гальмівні колодки Ferodo FDB1699 спеціально розроблені для Chevrolet Aveo, забезпечуючи безпечне та ефективне гальмування в будь-яких умовах. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, що стійкі до перегріву, що гарантує їхню довговічність і стабільність роботи.
Колодки Ferodo FDB1699 забезпечують рівномірний розподіл гальмівного зусилля, знижуючи знос дисків і продовжуючи термін служби гальмівної системи. Встановивши оригінальні колодки Ferodo, ви отримаєте плавне та ефективне гальмування без скрипів і вібрацій.
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.