| Вага | 580 г |
| Вага брутто | 633 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внутрішній шестигранник |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Внутрішня нарізь | M14xP1.5 мм |
| Довжина | 142,5 мм |
| Довжина паковання | 18,5 см |
| Зовнішня нарізь | M12xP1.5 мм |
| Нахил конуса | 1/8 |
| парні номери артикулів | CEKD-16R |
| Розмір конуса | 13,3 мм |
| Ширина паковання | 8,5 см |
Наконечник рульової тяги – важливий елемент рульового керування, що забезпечує точну передачу руху рульового механізму на колеса. Лівий рульовий наконечник CTR CEKD-16L призначений для Chevrolet Lacetti, гарантує надійність та довговічність експлуатації.
Цей наконечник – ідеальне рішення для заміни зношеної деталі. Оформлюйте замовлення з швидкою доставкою по Україні!
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.