| Вага | 1,229 кг |
| Висота | 49,5 мм |
| Висота паковання | 4,4 см |
| Гальмівна система | Akebono |
| Довжина паковання | 15 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| на вісь | 4 |
| Номер WVA | 23241 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127,3 мм |
| Ширина паковання | 10,6 см |
Гальмівні колодки FERODO FDB1337 – це якісне та надійне рішення для передньої осі автомобілів Daewoo Matiz 0.8 та Daewoo Lanos. Вони забезпечують стабільне та ефективне гальмування, зменшуючи знос гальмівного диска та збільшуючи термін служби гальмівної системи.
✅ Висока стійкість до перегріву та зношування
✅ Оптимальне зчеплення з гальмівним диском
✅ Зниження шуму та вібрацій при гальмуванні
✅ Відповідність стандартам якості
Обирайте FERODO FDB1337 для безпечної та комфортної їзди. Замовляйте зараз з доставкою по всій Україні!
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.