| Вага | 3680 г |
| Вага брутто | 4780 г |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 49,5 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | зі втулкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| парні номери артикулів | CQKD-2R |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 49,5 см |
Нижній лівий ричаг підвіски – це важливий елемент ходової частини авто, що забезпечує правильну геометрію коліс та безпеку під час руху. Деталь від CTR (Південна Корея) сумісна з моделями Daewoo Lanos, Nexia, Espero, Cielo та гарантує довговічність і високу надійність.
Оригінальний виріб бренду CTR (Корея)
Точна відповідність заводським параметрам
Посилені сайлентблоки та шарнір
Стійкість до вібрацій і зношування
Швидкий монтаж без змін конструкції
Цей ричаг ідеально підходить для заміни зношеної деталі та повертає авто до комфортного і стабільного ходу. Обираючи CTR – ви обираєте корейську якість та надійність.
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.