| Вага | 388 г |
| Вага брутто | 428 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внутрішній шестигранник |
| Висота паковання | 5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5 мм |
| Довжина | 65,5 мм |
| Довжина паковання | 12,5 см |
| Зовнішня нарізь | M12xP1.5 мм |
| Нахил конуса | 1/8 |
| парні номери артикулів | CEKD-1R |
| Розмір конуса | 12,9 мм |
| Ширина паковання | 8,5 см |
Наконечник рульової тяги – це важлива деталь кермового механізму, яка відповідає за точність керування автомобілем. Лівий наконечник CTR CEKD-1L сумісний з моделями DAEWOO LANOS та DAEWOO NEXIA, гарантуючи довговічність і надійність.
Цей наконечник – ідеальний вибір для тих, хто шукає надійну заміну оригінальної деталі. Замовляйте наконечник рульової тяги DAEWOO LANOS, NEXIA лівий CTR CEKD-1L у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.