| Вага | 388 г |
| Вага брутто | 428 г |
| Виконання голівок гвинтів / профілю гайок | Внутрішній шестигранник |
| Висота паковання | 5 см |
| Внутрішня нарізь | M16xP1.5_L мм |
| Довжина | 65,5 мм |
| Довжина паковання | 12,5 см |
| Зовнішня нарізь | M12xP1.5 мм |
| Нахил конуса | 1/8 |
| парні номери артикулів | CEKD-1L |
| Розмір конуса | 12,9 мм |
Ширина паковання | 8,5 см |
Шукаєте надійні запчастини для вашого авто? Наконечник рульової тяги CTR CEKD-1R розроблений для моделей DAEWOO LANOS та NEXIA. Ця деталь забезпечує точне керування та безпечну експлуатацію вашого автомобіля.
Обирайте якісні автозапчастини для безпеки на дорозі!
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.