| O окружності центрів отворів | 98 мм |
| O отвору | 58,5 мм |
| Вага | 8,01 кг |
| Висота | 42,6 мм |
| Висота паковання | 8,9 см |
| Діаметр центрування | 58,5 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відп. | R90 homologated |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 18 мм |
| Момент затягування | 75 Н·м |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
| Ширина паковання | 24 см |
Гальмівний диск – це ключовий елемент гальмівної системи, що забезпечує безпечне керування автомобілем. Передній гальмівний диск FERODO для ВАЗ 2110 і LADA Калина (R13) – це гарантія ефективного гальмування та довговічності.
Передні гальмівні диски FERODO підходять для ВАЗ 2110, 2111, 2112, LADA Калина з дисками R13. Заміна рекомендована при виявленні биття, нерівномірного зносу або глибокої виробітки.
Купити передній гальмівний диск FERODO для ВАЗ 2110, Калина (R13) можна у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Гарантуємо відмінну якість і вигідні ціни!
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.