| O окружності центрів отворів | 98 мм |
| O отвору | 58,5 мм |
| Вага | 7,6 кг |
| Висота | 42,6 мм |
| Висота паковання | 8,9 см |
| Діаметр центрування | 58,5 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відп. | R90 homologated |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 10,8 мм |
| Момент затягування | 75 Н·м |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
| Ширина паковання | 24 см |
Гальмівні диски FERODO – це якість, перевірена часом. Вони забезпечують надійне гальмування та довговічність навіть при інтенсивних навантаженнях.
Замовляйте передній гальмівний диск FERODO в нашому магазині "Mirdetalei.com.ua" та отримуйте товар з швидкою доставкою по Україні.
Немає відгуків про цей товар.
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
Для клієнтів в регіонах, ми здійснюємо доставку через поштові або кур'єрські служби. Ми відправляємо замовлення надійно упакованими, щоб забезпечити їх збереження в дорозі.
1-3 дня від 75 грн
*Всі запчастини перевірені та в робочому стані.
*Гарантія на встановлення та працездатність.
*Перед відправленням товар маркується нашими продавцями.
*Повернення (обмін) товару належної якості здійснюється у строк до 14 днів від дати відпускної накладної.
*Поверненню та обміну не підлягають запчастини:
-не придатні для подальшої експлуатації;
-які не відповідають нашому маркуванню.